W trakcie ciąży gromadzi się szereg pamiątek z tego niezwykłego stanu. Mogą to być zapisy badań ultrasonograficznych albo zdjęcia z sesji brzuszkowej. Te ostatnie są coraz bardzo popularne. Celebrytki prezentują efekty swoich spotkań z aparatem w mediach społecznościowych. Pokazują piękno swojego zmienionego ciała i inspirują kobiety. Czy taka sesja powinna być samodzielna? Zaprosić partnera?

Czy wartourządzić sesję brzuszkową we dwójkę?

Czas, gdy oczekuje się na przyjście na świat maleństwa to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Zmienia się jej ciało, nastawienie do życia, sposób patrzenia na to, co ją otacza. To szczególny okres także w kształtowaniu relacji w związku. To możliwość poczucia jeszcze większej bliskości. Oczekiwanie na zmiany powoduje, że partnerzy stają się jeszcze bardziej wrażliwi na siebie nawzajem. Sesja brzuszkowa jako pamiątka tego momentu w życiu to doskonały pomysł. Zaproszenie partnera pokazuje, że jest on równie w ważny w tej relacji. Pokazuje, że nie jest pominięty. Pięknie wyglądają kadry przyszłego taty, który czule obejmuje partnerkę. Świetnym pomysłem jest pokazanie tego, że przygotowane są już buty dla małego piłkarza, które przypominają lekko zniszczoną, większą parę. Jednak nie pomysł na fotografię zachwyca, ale uchwycone w kadrze uczucie. Warto wykonać kilka ujęć wspólnych, by pokazać właśnie to. 

fot. Pexels.com

Dla kogo samodzielna sesja brzuszkowa?

Z pewnością wszyscy znamy przykłady kobiet, które zdecydowały się na bardzo intymne samodzielne ujęcia eksponujące ciążowy brzuszek. Co nimi kierowało, gdy wybierały plenery do sesji brzuszkowej, na których podkreśliły swoje macierzyństwo? Niektóre panie traktują takie spotkania z fotografem jako sposób na prezentację swojej kobiecości. Chcą podkreślić, że te dziewięć miesięcy to nie tylko czas, gdy budują relację z dzieckiem, które niebawem zobaczą, ale mimo wszystko moment, gdy stają się bardziej kobiece. Z tym ostatnim różnie bywa, więc sesja w pojedynkę jest sposobem na pokazanie swojej wyjątkowości, piękna. Niekiedy ujęcia w pojedynkę to tylko część z tych, które zostały wykonane. Niekiedy to wszystkie pomysły na fotografie. Bywają panie, które umawiają się na kilka sesji i dzielą je na takie z partnerem i bez niego. 

Co wybierają gwiazdy? 

Rok 2020 był rokiem prawdziwego wysypu efektów sesji brzuszkowych celebrytów. Widzieliśmy ujęcia spodziewających się dzieci: Barbary Kurdej – Szatan, Małgorzaty Rozenek – Majdan czy Moniki Mrozowskiej. Wśród nich znajdziemy wszystkie trendy sesji brzuszkowej. Perfekcyjna pani domu, prywatnie mama Tadeusza, Stanisława i małego Henryczka, prezentowała sporo fotografii. Wśród nich często pojawiały się takie, na których pozowali wspólnie z mężem. Monika Mrozowska natomiast prezentuje bardzo kobiece, wręcz artystyczne ujęcia, na których jest sama. Jedno jest wspólne. Wszystkie panie wyglądają kwitnąco i mogą traktować sesję brzuszkową jako pamiątkę wyjątkowego okresu w swoim życiu. 

fot. Pexels.com

A może sesja rodzinna? 

Niekiedy pary, które spodziewają się kolejnego potomka, wybierają coś jeszcze innego. Decydują się na sesję brzuszkową, która jest w zasadzie sesją rodzinną. Pokazane są wtedy wszystkie osoby, które oczekują na pojawienie się na świecie nowego domownika. To doskonały impuls do umawiania kolejnych sesji. Można zatrzymać w migawce aparatu powiększoną rodzinę. Szczególnie urocze są takie sesje, gdy różnica wieku między rodzeństwem nie jest duża. Widzimy w kadrze malca, który całuje brzuch mamy lub zastawia się, czy podzielić się zabawkami. 

Dlaczego warto wybrać sesję brzuszkową?

To zapis niezwykłych momentów w życiu każdej pary. Trudno porównać to do fotografii z dnia ślubu, wesela czy innych uroczystości rodzinnych. To doskonały pomysł, by uchwycić piękno chwil, które szybko mijają. To pamiątka nie tylko dla rodziców, ale także dla dziecka. Przede wszystkim jest to doskonała forma dowartościowania się kobiety, która w pięknej fotografii może uchwycić swoje piękno. Piękno, o którym zapomina, gdy zmienia się jej ciało. Wreszcie jest to forma rozrywki. Dlaczego nie poczuć się jak gwiazda przez kilka chwil? Jak się przygotować do sesji brzuszkowej? W sieci znajdziemy wiele podpowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here