Czas zatrzymać można tylko w kadrze fotografii. Pamięć człowieka jest tak wybiórcza, że warto jej pomóc. Niezwykłe momenty warto uchwycić w pięknych zdjęciach. Zapraszamy fotografa na ślub, wesele, chrzciny. Dlaczego nie umówić się na sesję brzuszkową, by na zawsze zapamiętać czas oczekiwania na pojawienie się nowego członka rodziny? Czy warto urządzić sesję brzuszkową? Oczywiście.

Uchwycić piękno kobiety i … podnieść samoocenę 

Sesje brzuszkowe to coś zdecydowanie więcej niż fotografia wykonana przyszłej mamie. To przede wszystkim rejestracja tego, jak jej piękno można zobaczyć okiem aparatu. W portfolio wielu artystów znajdziemy takie realizacje. Fotograf wykorzystuje grę światła, zbliżeń i detali, by pokazać, jak piękne jest ciało kobiety. Panie traktują profesjonalne sesje jako pretekst do innych niż codzienne zabiegów pielęgnacyjnych. Jak przygotować się do sesji? Wybór miejsca, w którym będzie fotografowana przyszła mama determinuje to, jak powinna się ubrać, umalować czy uczesać. Efekty pozwalają kobiecie dostrzec swoją wyjątkowość. Warto zapamiętać takie chwile. 

fot. Pexels.com

Pierwsze zdjęcia w albumie dziecka 

Młodzi rodzice znani są z tego, że z prawdziwą przyjemnością fotografują swoje pociechy. Chcą uchwycić każdą zmianę. Człowiek nigdy nie zmienia się tak szybko jak niemowlę. Albumu dziecka są pełne zdjęć tego pierwszego okresu życia. Efekty sesji brzuszkowej można potraktować jako takie pierwsze ujęcia maleństwa. Dzieci są ciekawe tego, jak wyglądała ich mama w trakcie ciąży. Dodatkowo wybierając plenery do sesji brzuszkowej, pamiętajmy, że to pamiątka nie tylko dla nas. Niech to utwierdzi nas w przekonaniu, że podążając za trendami, postępujemy słusznie. Kolejne fotografie w albumach dziecka to te przedstawiające maleństwo jeszcze w szpitalu.

Warto wykorzystać ciekawe rozwiązania, by dokumentować kolejne momenty z życia córki czy syna. Takie pomysły to drewniane krążki albo proporczyki, które znajdziemy w linii Drewniane cudowanie firmy 3-2-1- foto! Wygrawerowane są na nich napisy: Już jestem!, To na mnie czekaliście!, z wyliczeniem kolejnych miesięcy. To doskonały pomysł, by podpisywać kolejne rodzinne święta. Sesja brzuszkowa z partnerem to pamiątka tego, jak przyszły tato cieszył się na nadchodzące zmiany.

Jak zaprezentować efekty sesji? 

Nasze mieszkania są pełne bibelotów, które przywozimy z ważnych dla nas wyjazdów. Oprawiamy w ramki fotografie ze ślubu czy wakacji. Zdjęcia, które wykonamy w trakcie sesji brzuszkowej warto wyeksponować w domu. Można wybrać opcję wydruku na płótnie. Powstaje wówczas piękny obraz z pleneru z sesji brzuszkowej. Wybierając tradycyjne wydruki, warto wybrać większe rozmiary. Doskonale sprawdzi się wywołanie kilku i stworzenie całej galerii. Dodatkowo bardziej intymne ujęcia możemy traktować jako dekorację strefy prywatnej w mieszkaniu. Jeśli będziemy się z tym czuli lepiej, wybierajmy raczej ścianę sypialni niż salonu, w których podejmujemy gości. Osoby aktywnie działające w mediach społecznościowych, właśnie w nich często prezentują swoją radość z odmiennego stanu. 

fot. Pexels.com

Co warto uchwycić?

Sesja brzuszkowa to zapis niezwykłych chwil. Bez względu na to, czy wybierzemy piękne plenery do sesji brzuszkowej czy zdecydujemy się na sesję w studio, warto uchwycić piękno kobiety w odmiennym stanie, które zdecydowanie zachwyca. Przede wszystkim warto pokazać miłość między bliskimi osobami i dziecka, które nie przyszło jeszcze na świat. Sesja brzuszkowa z partnerem to świetny sposób, by zapisać na stałe w pamięci czułe spojrzenia, delikatne dotyki. Warto pokazać światu kolejne etapy ciąży i przygotowań do przyjścia na świat maleństwa. Można pokazać otoczenie, w którym czujemy się dobrze. Wnętrza, które nas zachwycały właśnie w tym wyjątkowym czasie. Dodatkowo można pokazać elementy wyprawki, które zgromadziliśmy, zanim synek czy córeczka się urodzili. Pomysłów jest wiele. Warto zainspirować się ty, co znajdziemy w sieci. Tam też przeczytamy, jak się przygotować do sesji.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here