Ciąża to niezwykły okres w życiu każdej kobiety. Zmienia się jej ciało, metamorfozie ulega sposób patrzenia na świat i ma się tylko kilka miesięcy na przygotowanie do największej przemiany życia. Warto zadbać o swoje dobre samopoczucie i pamiątki z tego okresu. Doskonałym pomysłem jest sesja brzuszkowa. To niepowtarzalna szansa na to, by zobaczyć, jak piękne kobiety stają w stanie błogosławionym. 

Sesja brzuszkowa a kondycja psychiczna kobiety 

W trakcie ciąży wraz z każdym dodatkowym kilogramem może spadać wiara w swoją atrakcyjność. W świecie, w którym wszyscy dbają o zgrabną sylwetkę, trudno jest paniom zaakceptować nadprogramowe kilogramy. Niekiedy zaczynają wierzyć w to, że nie są tak atrakcyjne jak wcześniej. Z jednej strony rozwijające się dziecko cieszy, z drugiej postrzega się napuchnięte dłonie, pojawiające się rozstępy, które obniżają poczucie własnej wartości. Często taki obraz siebie to nic innego jak działanie hormonów. Warto pozwolić sobie na to, by spojrzeć na siebie oczami innej osoby. W końcu zauważyć, że zmiany w ciele to zmiany, które są kuszące, atrakcyjne.

Doskonałym sposobem na odczarowanie złego nastroju jest profesjonalna sesja brzuszkowa. Kobieta w trakcie przygotowań do spotkania z fotografem dba o swoją atrakcyjność. Najczęściej sesja poprzedzona jest spotkaniem z makijażystką. Często korzysta się z pomocy stylistki. Zdejmuje się wygodne dresy czy legginsy i ubiera delikatne suknie, peniuary, piękną bieliznę. Wszystko to zdecydowanie poprawia nastrój. Adrenalina zaczyna działać. Pojawia się zainteresowanie, znika apatia i zniechęcenie. 

fot. Pexels.com

Czy warto zaprosić partnera na sesję brzuszkową? Sesja brzuszkowa jako pamiątka.

Najważniejsza podczas sesji brzuszkowej jest przyszła mama, która dokumentuje ważne dla siebie chwile i swoją urodę z krótkiego okresu w życiu. To ona ma czuć się komfortowo i atrakcyjnie. To intymna chwila podczas której prezentuje swoją delikatność, kobiecość i zmysłowość, a jednocześnie eksponuje ciało, które jest miejscem, w którym rozwija się nowe życie. To moment na zauważenie więzi między matką a nienarodzonym dzieckiem.

Czy w takim razie zapraszać partnera na sesję brzuszkową? Czy sesja brzuszkowa z partnerem to dobry pomysł? Jest to indywidualny wybór każdej pary. Jednak to kobieta ma decydujący głos. Niekiedy traktuje sesję brzuszkową bardzo osobiście, chce zrobić partnerowi niespodziankę czy upominek i nie wyobraża sobie, by mógł to obserwować. Wyraźny jest jednak trend sesji partnerskiej. Pary, które spodziewają się dziecka, okazują sobie czułość i ją uwieczniają na wspólnej fotografii. Najczęściej jednak nawet w takim przypadku, kilka ujęć to ujęcia samej kobiety. Warto razem wybrać plenery do sesji brzuszkowej

Dobry fotograf na sesję brzuszkową – jak wybrać?

Piękna pamiątka z wyjątkowego okresu życia, czyli zdjęcia z sesji brzuszkowej, jest efektem pracy fotografa, z którym poczujemy się dobrze i komfortowo. Eksponujemy zmienione ciało, zapraszamy obcą osobę do intymnej sfery naszego życia. Jak przygotować się do sesji? Zadbajmy o dobry wybór fotografa. Niech zdjęcie nie będzie tylko obrazem, a historią życia opowiedzianą okiem obiektywu. Jak zadbać o to, by dobrze wybrać? Jeśli w gronie przyjaciół lub bliskich znajomych mamy fotografa, warto zdecydować się na wybór sprawdzonych przyjaciół. Jeśli tak nie jest, to porozmawiajmy z przyjaciółkami, które niedawno uczestniczyły w sesji brzuszkowej.

fot. Pexels.com

Dowiedzmy się, jak przebiegała współpraca z fotografem. Poznajmy ich opinie i rekomendacje. Jeśli musimy szukać na własną rękę, to koniecznie zapoznajmy się z portfolio fotografów. Zobaczmy, czy sesje brzuszkowe, które proponują to odtworzenie jakiegoś klucza, czy indywidualne historie. Stawiajmy na tych, których realizacje nie są sztampowe. To znak, że fotograf indywidualizuje pracę z każdą klientką. Jeśli wybrałyśmy ofertę, umówmy się na rozmowę, podczas której omówimy szczegóły. Warto wypić wspólnie filiżankę herbaty i poznać się lepiej. Przedyskutujmy propozycje. Bądźmy szczere, gdy przedstawiamy swoje pomysły. Niech nasze niezadowolenie z efektów nie będzie pokłosiem braku szczerości. Dowiedzmy się, czy fotograf, którego wybraliśmy,współpracuje z makijażystką, stylistką fryzur i strojów. Warto wybrać usługę kompleksową. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here